Net als veel andere inwoners woont Kris met veel plezier in onze gemeente. Dat wil ze zo houden. En uiteraard kunnen er altijd dingen beter. Hier wil Kris zich actief voor inzetten: zorgen dat plannen en oplossingen op papier kloppen, in de praktijk werken én toekomstbestendig zijn. Contact met inwoners (van jong tot oud), ondernemers en andere organisaties/instanties vindt ze hierbij van cruciaal belang. Samen de goede dingen voor elkaar krijgen! Met oog voor elkaar en ons klimaat.TW; Kris Nootenboom staat op nummer 6 op de lijst voor de VVD. Kris zet zich in voor realistische politiek waarin inwoners betrokken worden.

Lees hier meer over Kris: https://vvd-nijkerkhoevelaken.nl/kris-nootenboom/

Categorieën: Nieuws

0 reacties

Geef een antwoord

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *